Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info. FATIMA - HISTORIA - KULT MARYJNY
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Parfia Rzymskokatolicka w Pustkowie Osiedlu
ADWENT Niedziela, 08 Grudzień 2019 - 342 dzień w roku - godz.16:40:37 Tydzień: 49
OBJAWIENIAZNAK BOŻYPIECZĘĆ KOŚCIOŁAŚWIADKOWIE OBJAWIEŃPIERWSZE SOBOTYKULT MARYJNYMĄDROŚĆ HIACYNTY
FATIMA - HISTORIA - KULT MARYJNY  
Strona poprzednia Strona następna
MB Fatimska

Orędzie Fatimskie

zawiera naukę o zbawieniu i konieczności wynagradzaniu za grzechy wlasne i bliżnich.
Zainicjowana w swej istocie przez Anioła Pokoju, w swoich wymaganiach ukazana przez Matkę Najświętszą, była praktykowana w sposób heroiczny przez troje Pastuszków.

Dzisiaj ta wzniosła nauka jest wcielana w życie przez tysiące osób, pragnących osiągnąć ten sam cel, to jest niebo.

Treść Orędzia Fatimskiego:

Modlitwy, podane przez Anioła i Matkę Najświętszą jak również akt Oddania - stanowią dla każdego pomoc w praktykowaniu i pogłębianiu ducha wynagradzania

MODLITWY ANIOŁA

Boże mój, wierzę w Ciebie, wielbię, ufam i miłuję Cię, Proszę Cię o przebaczenie dla tych, którzy w ciebie nie wierzą, nie wielbią, nie ufają i Ciebie nie miłują.
Przenajświętsza Trójco, Ojcze, Synu i Duchu Święty, w najgłębszej pokorze cześć Ci oddaję i ofiaryję Tobie Przenajdroższe Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo Jezusa Chrystusa, obecne na ołtarzach całego świata jako wynagrodzenie za zniewagi, świętokradztwa i obojętność, którymi On jest obrażany. Przez nieskończone zasługi Jego Najświętszego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, proszę Cię o nawrócenie biednych grzeszników.

MODLITWY MATKI BOŻEJ

O mój Jezu, przebacz nam grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba, a szczególnie te, które najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia.
O Jezu, czynię to z miłości do Ciebie, za nawrócenie grzeszników i za zadośćuczynienie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.

AKT ODDANIA SIĘ NIEPOKALANEMU SERCU MARYI

Maryjo, Dziewicza Matko Boga i nasza, oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu w akcie całkowitego zawierzenia Panu Bogu.
Będziemy prowadzeni przez Ciebie do Chrystusa, Twego Syna i Syna Bożego a przez Niego i z Nim ku Ojcu Przedwiecznemu. Dążyć będziemy w świetle wiary, nadziei i miłości, aby świat uwierzył, że Chrystus jest wysłannikiem Ojca, by nam przekazać Jego Słowo, a posłani przez niego, będziemy nieśli, aż na krańce ziemi poznanie i miłość ku Niemu.
I tak pod macierzyńską opieką Twego Niepokalanego Serca staniemy się z Chrystusem jednym ludem zdobytym Jego śmiercią i świadkami Jego Zmartwychwstania i przez Niego prowadzeni ku Ojcu na chwałę Przenajświętszej Trójcy którą wysławiamy, wychwalamy i wielbimy. Amen

Imprimatur, Fatima, 8 grudnia 1986 Albertus, Episc. Leir - Fatimensis

Strona poprzednia Strona następna
Powrót do strony głównej