Ogłoszenia Parafialne | Parafia Pustków Osiedle

Ogłoszenia na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

3.I.2021 – 10.I. 2021 r.

1. W tym tygodniu:

 • codziennie – spowiadamy przed Mszą św. rano i wieczorem.
 • codziennie o godz. 1700 Msze św. „kolędowe”, na które zapraszamy mieszkańców wg następującego porządku:
  • poniedziałek – bloki 49, 50, 51, 52, 53;
  • wtorek – bloki 54, 55, 56, 57, 58.
 • w środę – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – Trzech Króli. Msze św. o godz. 700, 900, 1100 i 1700. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła, kredy. Ofiary składane na tace są przeznaczone na misje. Również wtedy w naszej parafii Kolęda Misyjna. Podczas każdej Mszy Świętej grupa kolędnicza przedstawi przygotowaną scenkę, zaś po Mszy św. przed kościołem będą zbierane ofiary na rzecz projektów dla dzieci w krajach misyjnych.
 • I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; na Mszę św. „kolędową” o godz. 1700 zapraszamy: Rudki, Budy, Zastawie, Dąbrówki, Wieloncza.
 • w piątek na Mszę św. „kolędową” zapraszamy mieszkańców od pp. Kucharski Piotr do Kolbusz Antoni, Różak Adam do Dziurgot Grzegorz, Posłuszny Jerzy do Jamróz Bogdan.
 • w sobotę na Mszę św. „kolędową” zapraszamy mieszkańców od p. Kula Stanisława do Uryasz Genowefa, Kucharski Ferdynand do Rokosz Stanisław, Świstak Bronisław do Kosiek Mariusz, Pełczyński Stanisław do Uzar Maria.
 • w najbliższą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. W grudniu ofiary do kopert złożyło 151 rodzin na kwotę 8.200 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy z serca Bóg zapłać i polecamy się waszej ofiarności. Również dziękujemy Akcji Katolickie za ofiarę 1 tyś zł. na relikwiarz św. Stanisława.

2. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ul. Słonecznej za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców ul. Jasnej.

3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Józef Węgrzyn, śp. Grzegorz Sobuś, śp. Teresa Mądro. Dobry Jezu…


Podobne wpisy