Ogłoszenia Parafialne | Parafia Pustków Osiedle

Ogłoszenia na 5 Niedzielę Wielkanocy

5  NIEDZIELA WIELKANOCY

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA

10.V. – 17.V. 2020 r.

 1. Dzisiaj  w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy Uroczystość odpustową  ku czci św. Stanisława B M. Dziękujemy naszemu patronowi za opiekę i łaski otrzymane przez Jego wstawiennictwo  i ks. prałatowi Antoniemu  Kocoł proboszczowi sanktuarium w Czudcu, byłemu wikariuszowi w naszej parafii. Uroczystością odpustową rozpoczynamy duchowe przygotowanie do Jubileuszu 50-lecia duszpasterstwa w naszej parafii, która będzie 15 listopada. Program duchowego przygotowania jest wywieszony na banerze.W I niedzielę miesiąca  od czerwca do października – zamyślenia co było jest i będzie w słowie kapłanów pracujących kiedyś w parafii. Pod koniec października Misje Parafialne.
 2. W tym tygodniu:
  •  codziennie – nabożeństwo majowe o godz. 1730.
  • codziennie po Mszy św. wieczornej do godz.1930 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja, możliwość spowiedzi i komunii św.
  • czwartek – święto św. Macieja Apostoła
  • piątek św. Zofii, nabożeństwo  Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio o godz. 1800
   Przypominamy o składaniu próśb i podziękowań.
  • sobotę św. Andrzeja Boboli patron ks. bp Andrzeja Jeża – dzień imienin. Jest to – 16 dzień miesiąca Adoracja Najśw. Sakramentu przez cały dzień do wieczornej Mszy św. Szczególnie zaprasza na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz.1500 .
 3. Za ofiary składane dzisiaj na tace, które są przeznaczona na cele inwestycyjna w parafii wyrażamy z serca Bóg zapłać.
 4. Dziękujemy serdecznie mieszkańcom bl. 38 kl. 1 za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
  W tym tygodniu zapraszamy bl. 38 kl.2 i 3.
 5. Wszystkim solenizantom i Jubilatom życzymy wiele łask Bożych i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Zbigniew Trytko . Dobry Jezu …

Sołtys informuje, że podatek za 2020 rok /II rata/ i opłata śmieciowa/II rata/   będzie  zbierana  w dniach : 14.05. czwartek  i  15.05 piątek od 1700 do 1800  w budynku Szkoły Podstawowej w Pustkowie-Osiedlu.

Podobne wpisy